Hakkımızda

on2 event Hakkında ;

on2 event, etkinliği sadece yönetmekle kalmıyor. İsteklerinizi dinledikten sonra markalaşma sürecinize katkıda bulunuyor ve hem çalışanlarınız hem de sizin için verimli ve keyifli bir deneyim yaşatıyor. Böylece sıkıcı toplantılarla vakit kaybetmeden, butik bir anlayışla size özel hazırlanmış bir organizasyon sunuyor.

Tüm etkinlikleri kişisel taleplere göre planlayan on2 event, sizinle sürekli irtibat halinde kalarak hem isteklerinize cevap veriyor hem de kusursuz bir organizasyon için kilit noktaları en başından belirliyor. Kurumsal etkinlikler, basın lansmanları, özel davetler, motivasyon etkinlikleri ve daha birçok organizasyon on2 event ekibinin tecrübesiyle fark yaratıyor.Misyonumuz ve Vizyonumuz


Misyonumuz

Etkinlik yönetimini yaratıcı bir yaklaşımla ele alarak parlak fikirleri talepler doğrultusunda hayata geçirmek ve iş ortaklarımızın da bu süreçten keyif almasını sağlamak.

Vizyonumuz

Değişen dünyada daima genç bakış açımızı koruyarak, yenilikleri, trendleri takip ederek ve teoriyi pratikle buluşturarak hem yurtiçi hem de yurtdışı organizasyonlarda öncü konumda yer almak.